Mayıs 2019 En Çok Satan 10 Kitap – BuMesele

Mayıs 2019 En Çok Satan 10 Kitap

Mayıs 2019 “En Çok Satan 10 Kitap” listesi ile bu ay da birlikteyiz. Sizler de okuduğunuz kitaplar ile ilgili düşüncelerinizi sitemizdeki kitap yorumlarının altına yapabilirsiniz.

1- Kalp-İskender Pala; geçtiğimiz ayın birincisi bu ay da değişmiyor. İskender Pala bu kitabıyla da çok okunan olmaya devam ediyor.

2- Bir Ömür Nasıl Yaşanır?-İlber Ortaylı; bu ay yeri değişmeyen diğer kitap da ‘Bir Ömür Nasıl Yaşanır?’ İlber Ortaylı bu ay da listenin 2 numarasında.

3- Şeker Portakalı-Jose Mauro De Vasconcelos; çok sevilen kitap, bu ay iki basamak birden yükseliyor.

4- Fahreinheit 451-Ray Bradbury; listeye geri dönen bir kitap var. Uzun yıllar okunan ve çok beğenilen eserlerden biri olan Fahreinheit 451 bu ay dördüncü sıradan listeye giriş yapıyor.

5- 1984-George Orwell; iki basamak birden yükselen George Orwell’in en çok bilinen kitaplarından1984 bu ay iki basamak birden yükseliyor.

6- Bir İdam Mahkumunun Son Günü-Victor Hugo; unutulmaz klasik ‘Bir İdam Mahkumunun Son Günü’ bu ay üç basamak yükseliyor.

7- Metastaz-Barış Pehlivan , Barış Terkoğlu; geçen ay da listemizde olan araştırma türünde yazılan kitap üç basamak gerilese de listede yer almaya devam ediyor.

8- Momo-Michael Ende; Çocuk kitabı olarak bilinen Momo bu ay listedeki yerini koruyor.

9- Hayvan Çiftliği-George Orwell; Orwell bu ay iki kitabıyla birden listede. ‘Hayvan Çiftliği’ listenin dokuz numarasında.

10- Körlük-Jose Saramago; Jose Saramago bu ay listemize 10 numaradan giriş yaptı. 

bumesele.com’u takip etmeyi ve okuduğunuz kitaplar ile ilgili yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. Haziran 2019’un çok satan kitapları listesi ile görüşmek üzere. Hepinize iyi okumalar. Hoşça kalın.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.