Ufak Tefek Cinayetler’in Kadın Oyuncuları Aslında Kim? – BuMesele

Ufak Tefek Cinayetler’in Kadın Oyuncuları Aslında Kim?

Star Tv ekranlarında 24 Ekim 2017 tarihinde başlayan “Ufak Tefek Cinayetler”, oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile ilk bölümünden beri çok izlenenen ve merak edilen bir dizi oldu.

Uzun süredir yayınlanan ve sadık izleyici kitlesi olan dizilerle aynı saatte, Salı akşamları ekrana gelen dizi, daha ilk bölümden kendine büyük bir yer açtı ve ilk üç dizi arasına girmeyi başardı.

Her gün yeni haberleri çıkan dizinin başrol oyuncuları ile ilgili merak edilen bilgileri sizler için derledik.

Gökçe Bahadır, dizinin Oya’sı 9 Kasım 1981 İstanbul doğumlu. Akrep burcu, 56 kilo ve 1.67 boyunda. Oyuncunun 2011 yılında Ali Sunal ile yaptığı evlilik uzun süreli olmadı.

Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun olan Bahadır, radyo ve televizyon programlarında sunuculuk yaptı. Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi de alan başarılı isim, kariyerine 2001 yılında ‘Tatlı Hayat’ dizisinde bölüm oyuncusu olarak başladı. Ardından 2003-2005 yıllarında yayınlanan ve çok beğenilen ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde “Törpü Yeliz” karakterine hayat verdi ve adını duyurdu. 2006-2010 yıllarında Leyla karakteri ile Yaprak Dökümü dizisinde yıldızı parlayan Gökçe Bahadır, ilk başrol oyunculuğunu 2012-2013 yıllarında yayınlanan ‘Kayıp Şehir’ dizisinde yaptı ve başarısı nedeniyle birçok ödül aldı. Ses getiren ve akıllarda kalan son dizisi ‘Hatırla Gönül’ den sonra kısa süreli işler de yapan Gökçe Bahadır, Ufak Tefek Cinayetlerin en yalnız, en çok zarar gören, ancak yine de bir gün iyiliğin kazanacağına inanan karakteri.

 

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 Çanakkale doğumlu. Kova burcu, 68 kilo ve 1.65 boyunda. 2011 yılında Hayat Bilgisi dizisinin Pikaçusu Kerem Kupacı ile birliktelik yaşayan Aslıhan Gürbüz 2014 yılında sevgilisinden ayrılmıştır.

Konya Selçuk Üniversitesinde Konservatuar Tiyatro bölümü mezunu olan Aslıhan Gürbüz 2004 yılında ‘Büyük Buluşma’ adlı dizi ile oyunculuğa adım atsa da 2010-2012 yıllarında yayınlanan ‘Yahşi Cazibe’ isimli diziyle oyuncu olarak tanınmaya başlandı. Azeri Cazibe rolü ile çok sevilen oyuncu, üç sinema filmi ve altı televizyon dizisinde yer aldı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Halime Sultan karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz, Ufak Tefek Cinayetlerin entrikacı, acımasız, bencil ve en kötü karakteri Merve’ye hayat veriyor.

Tülin Özen, 24 Aralık 1979 Hatay doğumlu.  Oğlak burcu, 56 kilo ve 1.63 boyunda.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinde okudu ancak Yeditepe Oyuncuları’nda burslu olarak öğrenimine devam etti. 2005-2007 yıllarında yayınlanan ‘Beyaz Gelincik’ dizisinde canlandırdığı Meryemce karakteri ile adını duyurdu. Semih Kaplanoğlu’nun yazıp yönettiği, 2005 yapımı ‘Meleğin Düşüşü’ filminde başrol oynadı ve Zeynep karakteri ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında ödüller aldı. Birçok sinema filmi ve dizi projesinde yer alan Tülin Özen dizide, eşinden boşanmış, iki çocuğu ile birlikte yaşayan ve hayatta kalmaya çalışan Arzu karakterine hayat veriyor. Dizinin en domestik ve en anaç karakteri.

Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu. Aslan burcu, 56 kilo ve 1.75 boyunda. 2013 yılında Malkoç Süalp ile evlenen ve Azur isminde bir de oğlu olan oyuncu, 2016 yılında eşinden ayrıldı.

Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım mezunu olan Bade İşçil, ilk olarak Mahsun Kırmızıgül’ün sevgilisi olarak tanındı. 2007 yılında Metropol Cafe isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan İşçil, 2009-2011 yıllarında yayınlanan ‘Ezel’ dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile oyunculuk anlamında adını duyurdu. Kuzey Güney dizisindeki Banu karakterinde de başarılı performans sergileyen Bade işçil, Ufak Tefek Cinayetlerin Merve’den sonra en kötü, en sinsi ve en havalı karakteri Pelin’i canlandırıyor.

Kendinize en yakın hissettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler karakterini bizlerle yorum kısmında paylaşın. Kanalımıza abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Bir sonraki videoda görüşmek üzere!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.