Yasak Elma’ya Sürpriz İsimler Geliyor! – BuMesele

Yasak Elma’ya Sürpriz İsimler Geliyor!

Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay Yasak Elma’ya geliyor.

Dizinin Halit’i Talat Bulut’a ve Kerim’i Gökhan Alkan’a geçtiğimiz günlerde set arkadaşları veda pastası kesmişti.

İlk haber Talat Bulut’un 85. Bölüm itibariyle diziden ayrılacağı ve Erdal Özyağcılar’ın Adanalı bir iş adamı olarak diziye katılacağı yönündeydi.

Şimdi de ekibe katılacak olan ikinci oyuncudan haber geldi. Beş sezondur Fox Tv ekranlarına gelen ve reyting rekorları kıran “Savaşçı” dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay, diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.Savaşçı dizisinden ayrılan Berk Oktay, Medyapım’ın yapımcısı olduğu, başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Çağatay’ karakterine hayat verecek.Diziden ayrılan Halit, Kaya, Yiğit, Lila ve Kerim ’den sonra diziye Çağatay karakteri ile katılacak olan Berk Oktay’ın diziye geleceğini yapım şirketi Medyapım şöyle duyurdu. “Size güzel bir haberimiz var. Berk Oktay Yasak Elma kadrosunda. Çağatay ile tanışmaya hazır mısınız?”
Sizce dizi sezon arasında neden böyle bir oyuncu değişikliğine gitti ve Kerim ile bir araya gelemeyen Yıldız, Çağatay ile mi birlikte olacak ne dersiniz?

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.