Yeni Dizi: Kardeş Çocukları’nın Şansı var mı? – BuMesele

Yeni Dizi: Kardeş Çocukları’nın Şansı var mı?

Star Tv’de ikinci sezonu ile ekranlara gelen ‘Ufak Tefek Cinayetler’ geçtiğimiz haftalarda final bölümü ile ekranlara geldi. İlk sezon ile büyük beğeni toplayan dizi büyük bir hayran kitlesine ulaştı ve her bölümü merakla beklenen dizilerden biri oldu. Senaristliğinin Meriç Acemi’nin yaptığı Ay Yapım imzalı dizi, ikinci sezonda aynı başarıyı yakalayamadı ve 45. Bölümü ile final yaptı.

Salı günleri boşa çıkan Star Tv yeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstelendiği dizinin yapımını, ‘Erkenci Kuş’ gibi Gold Film üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda, Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in yer aldığı dizi çok yakında Star Tv ekranlarında olacak.

Yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği, ‘Kardeş Çocukları’nın senaryosunu, 2017-2018 sezonlarında 50 bölüm yayınlanan ve final yapması ile izleyici kitlesini bir hayli üzen ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin senaristi Sırma Yanık yazıyor.Uzun süredir başlayacağı konuşulan, oyuncu kadrosu ile de gündeme birçok kez gelen dizide, yıllar önce birbirlerinden ayrılan Ümran ve Umay kardeşler yeniden karşılaşıyor.İki kardeşten önce çocukları Hayat ve Hayal’i bir araya getirecek olaylar ve karanlık sırlar dizi ile ilgili şimdiden merak konusu.

Ayça Bingöl, kızı Hayat ile birlikte zorluklar ve yoksulluk içinde yaşayan Ümran karakterini canlandırıyor. Eşi Tarık Reşat’la ve kızı Hayal ile kusursuz bir hayat yaşayan, yaptığı evlilikle sosyeteye giren Umay’a ise Nur Fetahhoğlu hayat verecek.

Mehmet Aslantuğ, ‘Bir İstanbul Masalı’ ve ‘Hanımın Çiftliği’ dizilerinden sonra yer aldığı, ‘Canım Babam’, ‘Veda’, ‘Ben Onu Çok Sevdim’, ‘Aşkın Kokusu’ ve ‘Racon Ailem İçin’ dizilerinde bir türlü hak ettiği başarıya ulaşamadı. Umarım bu dizide bir terslik olmaz ve Yıldırım Saner rolü Aslantuğ’ya uğurlu gelir.Ayça Bingöl de oynadığı ‘Küçük Kadınlar’ ve ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizilerinden sonra yer aldığı ‘Benim Adım Gültepe’ 8. bölümde , ‘Babam ve Ailesi’ 13. bölümde final yapınca bir süre ekranlarda görülmemişti.Birçok başarılı ve son dönemde genç izleyicilerin sevdiği isimleri bir araya getiren dizi bakalım konusu ile dikkat çekebilecek ve her gün yeni bir dizinin yolculuğa çıktığı bu düzende kendine yer bulabilecek mi?

Dizideki Karakterler; 

Ayça Bingöl; Ümran

Nur Fettahoğlu; Umay

Afra Saraçoğlu; Hayat

Alara Turan; Hayal

Mehmet Aslantuğ; Yıldırım Saner

Murat Daltaban; Cemal

Furkan Andıç; Volkan

Engin Alkan; Tarık Reşat

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir