2021’in En Popüler Yaz Dizileri – Top 10 – BuMesele

2021’in En Popüler Yaz Dizileri – Top 10

Yaz aylarında yaz dizilerinin ekranlarımızı şenlendirmesi artık Türk televizyonları için bir gelenek halini aldı. Sevsek de sevmesek de, yıl boyu ekranlara gelen dizilerin tatile girmesi TV kanalları için bir boşluk yaratıyor ve kanallar da o dizilerden oluşan boşluğu yarattıkları “yaz dizisi formatı” ile doldurmaya çalışıyorlar.

Görünüşe göre yaz dizileri izleyiciler ilgi göstermeye devam ettiği sürece ekranlarda yer almaya devam edecekler. Biz de bu videomuzda bu sene yayında olan yaz dizilerinin popülaritesini YouTube abone sayılarına bakarak ölçmeye çalıştık. Bakalım abone sayıları hesaba katıldığında en popüler yaz diziler hangileri.

Videodaki abone rakamları 6 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla verilmiştir ve siz bu videoyu izlediğiniz tarihte değişiklikler olmuş olabilir. Söze burada bir ara verelim ve sizleri 2021’in en popüler yaz dizileri listesiyle baş başa bırakalım. İyi seyirler!

10- Kazara Aşk

9- Kahraman Babam

8- Baş Belası

7- Aşkın Tarifi

6- Kalp Yarası

5- Cam Tavanlar

4- Ada Masalı

3- Baht Oyunu

2- Aşk, Mantık, İntikam

1- Sen Çal Kapımı

Listede genel izleyiciye hitap eden bütün büyük kanallar ikişer diziyle yer alırken, geçen yıl ki dizisine ek olarak bu seneki dizisi de ilk ikide yer alan Fox TV başarısıyla dikkat çekiyor. Bu tablo bizde Fox TV bu işi biliyor izlenimi uyandırmadı değil. Siz bu sıralama ve diziler hakkında ne düşünüyorsunuz. Size göre gereğinden fazla popüler olan ya da daha çok izlenmesi gereken diziler hangileri? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.