Bilmesek İyiydi (Kasım 2018) – BuMesele

Bilmesek İyiydi (Kasım 2018)

Yeni başlayan köşemizde bundan böyle her ay, haberlerde, sosyal medyada, orada burada gözümüze sokulan magazin haberleri ile karşınızda olacağız.

Deniz Seki de mide küçültme ameliyatı olan ünlüler kervanına girmiş. 16 Şubat 2018 ‘de midesini küçülten Deniz Seki, 90 kilodan 57 kiloya düşmesine rağmen hala birkaç kilo vermek istediğini söylüyormuş.Murat Dalkılıç, futbolcu Arda Turan ve davalı olduğu popçu Berkay’ın öncüsü olduğu; dar paça pantolon altına çorapsız ayakkabı modasına, eski manken ve Türkiye güzeli Demet Şener, bu modaya, ‘hiç tahammül edemiyorum, korkunç duruyor’ demiş.Ali Ağaoğlu, 3 yıl aynı evde yaşadığı Duygu Su Gülpınar’la ayrılmış. Magazin programlarına konuşan Duygu Su Gülpınar, “Ali Ağaoğlu’yla yaşadığım günleri özlüyorum. Parası olmasaydı da yine beraber olurdum.” demiş.

İşte Benim Stilim adlı yarışmada tanınan Bahar Candan, anoreksiya mı? Gerçek olup olmadığı sorgulanan, skeçlere konu olan, taklitleri yapılan Bahar Candan’ın son fotoğrafları ortaya çıkınca anoreksiya olduğuna dair haberler gündemden düşmüyor.Altan Erkekli’nin; “Borcunu hala ödediğim bir tane evim var, başka da hiçbir şeyim yok. Bu borcum artık bitsin.” demesi üzerine; adı taciz davası ile gündemden düşmeyen Talat Bulut; “Her filmde oynamana rağmen bir milyon dolarlık evi ödemek zor mu geldi.” diyerek tepki göstermiş.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.