‘Çarpışma’ Zamanı – BuMesele

‘Çarpışma’ Zamanı

Show Tv, Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim Hikaye dizilerine büyük bir rakip getiriyor. Büyük bir reyting savaşının olduğu ve izleyicilerin uzun süredir merakla takip ettiği dizilerin ekranlarda olduğu Perşembe akşamlarına konan dizi bakalım bu savaştan galip çıkabilecek mi?

Kasım ayında Perşembe akşamları ekranlara gelecek dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizinin senaryosunu son olarak ‘İstanbul’lu Gelin’ dizisinde senarist olan Ali Aydın kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ezel, Son, Karadayı ve İçerde dizilerinin de yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar oturuyor.Kıvanç Tatlıtuğ, Cesur ve Güzel’den sonra “Çarpışma” ile ekranlara dönüyor. Kadın oyuncu olarak Serenay Sarıkaya, Cansu Dere ve Neslihan Atagül gibi isimlere de teklif götürüldüğü konuşulan dizide Kıvanç Tatlıtuğ’ya Elçin Sangu eşlik edecek. Barış Arduç ile rol aldığı Kiralık Aşk’ın ardından son olarak Blu Tv’nin ‘Yaşayamayanlar’ adlı vampir dizisinde rol alan Elçin Sangu bakalım, Kıvanç Tatlıtuğ ile de yakıştırılmaya başlanacak mı!‘Çukur’ dizisinde Komiser Emrah karakterini canlandıran Alperen Duymaz ve en son ‘Kara Sevda’ dizisinde Asu karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk’un da yer aldığı dizide Erkan Can, Onur Saylak, İsmail Demirci, Hakan Kurtaş, Sevtap Özaltun, Efecan Şenolsun, Merve Çağıran, Furkan Kalabalık, Buçe Kahraman gibi güçlü isimler yer alıyor.1 Kasım Perşembe Kanal D ekranlarında yer almaya başlayacak olan ‘Muhteşem İkili’den sonra  bir polisiye dizisi daha ekranlarda olacak. ‘Muhteşem İkili’den sonra başlıyor olması dezavantaj gibi görünse de Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu severlerin diziye şans tanıyacağı aşikar.

Yayınlanan ilk fragmanda, dizinin dört aracın çarpışması ile başlayacağı görülüyor. ‘Çarpışan biz değil aslında kaderlerimizdi’ repliği ise hikaye ile ilgili merak uyandırıyor. Yeni dizinin reyting sonuçları bakalım nasıl olacak.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir