Doa Kozmetik Sivilce Sabunu Yorumu – BuMesele

Doa Kozmetik Sivilce Sabunu Yorumu

“Sivilce İçin Çözüm Synergen Jel” başlıklı yazımda sivilceler çıktıktan sonra etki gösterecek bir ürünün sonuçlarını paylaşmıştım sizlerle.

Bu yazıda ise cildi temiz tutmak için bana fayda sağlamış bir ürünü sizlere anlatmak istiyorum. Sivilce ve siyah nokta sorunu olanlara faydası olacağını düşünüyorum. En azından benim ve etrafımda önerdiğim birkaç kişiyi memnun etti. Karma ya da yağlı ciltler için uygun olacağını düşündüğüm ürün ile ilgili bilgiler şöyle;

doa

Ürünün adı: Sivilceler İçin Bakım Sabunu

Ürünün İçeriği: Aqua, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, NaOH, Nacl, duman ağacı yaprağı, çay ağacı yağı, biberiye yağı, tespih ağacı yağı, tarçın yaprağı yağı, jojoba yağı, greyfurt yağı,  limon yağı, portakal yağı, bergamot yağı, lavanta yağı, argan yağı, baobab yağı, pirinç kepeği yağı, macadamia yağı, ardıç katranı, biosulphur, niacinamid (b3 vitamini), d panthenol, tochapherol acetate (e vitemini), salisilik asit, laktik asit, glikolik asit, allantoin, aloe vera, centella asiatica, bulbine frutescens leaf juice.

Yenilenmiş Ambalaj
Güncel Fiyat:7,50 TL

Ne zaman kullanılmalı?

Yağlı ve karma bir cildiniz varsa, sivilceli ve siyah noktalara meyilli bir cilde sahipseniz, birçok ürün denediyseniz ve hiçbirinden istediğiniz sonucu almadıysanız, denemenizi tavsiye ederim. Sabah ve akşam kullanmak benim cilt sorunuma çok faydalı oldu.

Ürünün Verdiği His

Ürünle cildinizi ilk yıkadığınızda gerilme hissedebilirsiniz. Başlardaki gerilme hissini yağlı olmayan bol su içerikli bir nemlendirici kullanarak çözebilirsiniz. Ben bir süre sonra hemen nemlendirici süremesem bile kendiliğinden cildime uyum sağlayan sabun başlardaki kurutma etkisini göstermedi. Yumuşak bir cilt oldu. Kendi kendine nemlenmeye başladı.

Etkisi 

Bir dönem, yüzümde nedenini anlayamadığım şekilde siyah noktalar çıkıyordu. Birçok ürün denedim başlarda biraz yardımcı olsa da sonrasında hiçbiri baştaki etkisini göstermedi. Kullandıkça var olan sivilceler ve siyah noktalar gitti. Hatta düzenli kullanım sonrasında ciltteki gözeneklerin küçüldüğünü gördüm.

Sonuç

Ürünü yaklaşık iki yıldır kullanıyorum. Bundan sonraki tek sabunumdur. Fiyatı normal sabunlara göre biraz yüksek sayılabilir belki. 2 yıldır 25 TL’den alıyorum. (2017 Eylül ayında aldığım sabun şekil ve paket olarak değişmişti ancak içeriği aynı ve fiyatı 7,50 TL) Şu ana kadar bana en iyi gelen yüz temizleme ürünüydü. Sadece biraz sabır ve düzenli kullanım gerekiyor hepsi bu.

 

Not: Kuru ve hassas ciltler için ağır olabilir. Bir de önerdiğim bir arkadaşım, içindeki bazı maddeler nedeniyle hamileler için kullanıma uygun olmayabileceğini söylemişti. Aklınızda bulunsun.

Başka önerilerde görüşmek üzere…

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.