‘Hadi’ Yarışmasındaki Büyük Yalan – BuMesele

‘Hadi’ Yarışmasındaki Büyük Yalan

İnternetten para kazanmak ile ilgilenenler buraya!

Kişisel deneyimlerimi paylaştığım sitemde, doğrusu ve yanlışı ile tüm bildiklerimi ve tecrübelerimi sizlere aktarıyorum. Bu yazının amacı; 18 Kasım 2018 tarihinde yazmış olduğum ‘Hadi Bilgi Yarışması ile İlgili Bilmeniz Gerekenler’ ve 6 Ocak 2019 tarihinde yazmış olduğum ‘Ödüllü Mobil Bilgi Yarışmaları: Hadi, Eleq, Türkiye Yarışta, Oue’ başlıklı yazılarımda yer verdiğim bilgileri güncellemek.

İlk yazımda ‘Hadi Yarışması’ ile tanışmamı, ikinci yazımda da Hadi ve aynı tarzdaki diğer mobil uygulamaları (Eleq, Türkiye Yarışta ve Que) karşılaştırmıştım.

Başlarda Hadi ve diğer uygulamaları oldukça sıkı takip etmiştim ancak baktım ki bir süre sonra Eleq, Türkiye Yarışta ve Que tutunamadı ve bir şekilde arazi oldular. Uygulamalarda para kazananların paraları da hiç edilmiş oldu. Gelelim aralarında en büyük olan ‘Hadi’ uygulamasına. Yoluna devam eden ‘Hadi’de biriken 20 TL paramı 16 Eylül 2019 tarihinde hesabıma yatmasını talep ettim.

Yukarıdaki bilgi ekranı geldi talebim üzerine. Bilgiye göre paranın 10 Ekim 2019 tarihinde hesabıma yatmış olması gerekiyor. Ancak takvim 16 Ekim’i gösterirken aklıma geldi ve hesaplarımı kontrol ettim. Baktım ki gelen herhangi bir para yok. Site yetkililerine aynı gün mail ile ulaştım. Maili ve cevabı size aynen aktarıyorum;

Benim mesajım;

İyi günler sayın yetkili 16 Eylül tarihinde hesabımdaki 20 TL’nin hesabıma aktarılmasını talep etmiştim. Takip eden ayın ilk on gününde hesabıma yatacağına dair ekran görüntünüzü almıştım. Ancak hesaplarımı kontrol ettiğimde herhangi bir ödemenin yapılmadığını görüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Hadi yetkililerinden gelen cevap;

Merhaba,

Öncelikle yaşanan gecikme için üzgünüz. Tüm bilgileriniz ilgili ekibimiz ile paylaşılmış olup, ödemelerinizin yapılması adına gerekli aksiyonlar alınacaktır.

Kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sevgiler ,

Tarih 26 Ekim 2019 gösterdiğinde ise hala hesabıma yatan bir şey yoktu. Ben de bu deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim.

Sonuç olarak kendi adıma aldığım ders: asla bu tarz uygulamalar ile zaman kaybetmemem gerektiği. Siz de bu tarz uygulamaları kullanmayı seviyorsanız ve para kazandığınızda alıp alamayacağınızı merak ediyorsanız diye kişisel deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim.

Her gün defalarca yarışma düzenleyen, yüz binlerce insanı telefonlarından yarışmaya bağlayan, kuruş kuruş kazandıkları parayı bu kadar uzun süre kazananlara ulaştırmayan bu uygulamanın yetkililerine ulaşabilmek adına sizler de benim gibi olumsuz deneyimler yaşadıysanız yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Belki bu sayede daha büyük kitlelere ulaşabiliriz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.