Halit Argun Artık Yok! Şimdi Ne Olacak? – BuMesele

Halit Argun Artık Yok! Şimdi Ne Olacak?

Birkaç ay önce sitemizde bir anket başlatmış ve sizlere Yasak Elma’nın size göre en olmazsa olmaz karakterinin kim olduğunu sormuştuk. Biz bu videoyu hazırladığımız sırada Halit Argun karakteri sizin oylarınıza göre dizinin en olmazsa olmaz 4 karakterinden biri olarak öne çıkmıştı. Talat Bulut’un geçtiğimiz günlerde yapımcı Fatih Aksoy ile kameraların karşısına geçmesi ve diziye veda etmesinin ardından izleyicilerin olmazsa olmazlardan biri olarak gördüğü Halit Argun karakterinin artık “Yasak Elma”da olmayacağı kesinleşti.

Bu kadar popüler bir karakterin ayrılmasının ardından dizinin reyting kaybı yaşayıp yaşamayacağı merak konusu. Ayrıca olay sadece bir karakterin ayrılmasıyla da sınırlı değil. Fatih Aksoy ve Talat Bulut’un açıklamaları sonrası kareye giren ve kendisi için de bir veda pastası kesildiğini gördüğümüz Gökhan Alkan’ın da diziden ayrıldığını onaylayabiliriz. Barış Kılıç, Buse Buçe Kahraman ve Doğaç Yıldız’ın ayrılıkları da sadece bir dedikodudan ibaretmiş gibi durmuyor.

Bu kadar çok sayıda oyuncunun ayrılması izleyicilerden bir hayli tepki çekmiş olsa da, biz tahmin hakkımızı dizinin reytinglerinin daha da yükseleceği yönünde kullanacağız. Peki bu nasıl olacak? 1-2 oyuncunun ayrılmasını hikayede basit bir yön değişikliği olarak değerlendirebilirdik ancak kadronun bu denli değişmesinden sonra Yasak Elma yakında yepyeni bir diziye dönüşecek gibi duruyor. Bu kesinlikle bir merak faktörü oluşturacaktır.

Ayrıca gidenlerin yerine diziye katılacakları açıklanan Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay gibi oyuncular hiç de yabana atılacak isimler değil.

Dizi daha önce Sevda Erginci ve Onur Tuna gibi başrol oyuncularıyla da yollarını ayırmış ve bu değişikliklere rağmen popülaritesini kaybetmemişti. Benzer bir durumun yine yaşanacağını düşünüyoruz. Elbette ki biz hangi tahminde bulunursak bulunalım, son günlerde yaşanan bu gelişmelerin dizinin kaderini olumlu mu yoksa olumsuz mu etkileyeceğini zaman gösterecek.

Siz sezon ortasında yapılan bu değişiklikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Size göre dizi bu oyuncuların ayrılması sonrası başarısını sürdürebilecek mi, ve ayrılanlar arasında en çok özleyeceğiniz karakter hangisi? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Videolarımızı izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler! Yeni videolarda görüşmek üzere. Hoşça kalın!

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.