Her Yerde Sen’den, Erkenci Kuş’a Gönderme! – BuMesele

Her Yerde Sen’den, Erkenci Kuş’a Gönderme!

‘Her Yerde Sen’, Fox Tv’nin ilk bölümü 14 Haziran 2019 Cuma akşamı yayınlanan yaz dizisi. Dizi daha ilk bölümüyle Totalde 4. , Ab’de 2. olmayı başarmıştı. Dün yayınlanan 2. bölümünde de reyting sonuçları dizinin yerini sağlamlaştırdığını gösterdi. Hem AB’de hem Totalde 2. olmayı başaran dizi, Fox ana haberden sonra en çok izlenen program oldu. Fox Tv tüm hafta haber programı ile zirveyi kimseye bırakmazken, Cuma akşamları hiçbir kanala fırsat vermemiş oldu.

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrolleri paylaştığı dizi ‘Her Yerde Sen’, aynı evde yaşamak, aynı iş yerinde çalışmak zorunda kalan Selin ve Demir’in çekişmeli hikayesini konu alıyor. Furkan Andıç bu dizi için, Kardeş Çocukları dizisi henüz sezon finali yapmadan dizideki Volkan rolünden ayrılmıştı. Yeni rolü Andıç için çok büyük bir değişim olmadı. K Mimarlıktan Artemim mimarlığa transfer olan Furkan Andıç, bu dizide de mimarlık ofisinin başında.

Gelelim video başlığında bahsettiğimiz konuya. Erkenci Kuş’ta, Can Divit’in kaslarının görünmediği bir bölüm neredeyse yok.  Her Yerde Sen’in 2. bölümündeki banyo sahnesinde, ‘Erkenci Kuş’ dizisindeki bu duruma gönderme mi yapıldı? Sözünü ettiğimiz sahnede Selin, Demir’e; “Her yerin kas olmuş. Bunlar eskide kaldı, kadınlar kas değil zeka istiyor.” deyince akıllara Erkenci Kuş geldi. Demir’in kasları Can Divit’in kaslarının yanına pek yaklaşamasa da Selin’in “Kadınlar kas değil zeka istiyor” cümlesi sosyal medyada slogan oldu.

Sizce de bu sahnede böyle bir gönderme var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Videomuzu izlediğiniz ve yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkürler. Yeni videolarda görüşmek üzere! Hoşça kalın.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.