Kaan Sekban ‘ın Sunumuyla Parola Parola Başlıyor – BuMesele

Kaan Sekban ‘ın Sunumuyla Parola Parola Başlıyor

Haftalar öncesinde 2024 yazında ekranlarda yaz dizisi yayınlanmayacağını bumesele youtube kanalımızda yayınladığımız videomuz ile paylaşmıştık. Yaz aylarında alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerektiğini ve yarışma programlarının sayısının artacağından da söz etmiştik.

“Passaparola” adlı efsane yarışmanın yeni adıyla Tv8 ekranlarında yayınlanacağını görünce yazmadan geçemedim. Uzun süredir takip ettiğim, gösterisini izlediğim, kitaplarını okuduğum, bir taklacı gömercin olarak tüm videolarını izlediğim Kaan Sekban, bu unutulmaz yarışmayı “Parola Parola” adıyla sunmaya hazırlanıyor.

En çok da yarışmanın tanıtım videosunu paylaşırken yazdığı kalpten yazı tam da ona yakışır bir yazıydı. “O zaman benden size bayram sürprizi Efsane yarışma yeni adıyla geri dönüyor; hem de benle Yeri doldurulamaz usta Metin Uca’nın koyduğu çıtayı düşürmemek ve televizyonda nice başka yaratıcı, eğlenceli, programın önünü açacak kadar uzun ömürlü olması dileğiyle.”

2020-2022 yıllarında BeIN Connect kanalında “Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bir Talk Show” isimli yarışmayı da sunan ve el attığı her işten alnının akıyla çıkmayı başaran Kaan Sekban’ın “Parola Parola” yarışmasının sunuculuk görevini de hakkıyla yerine getireceğine şüphe yok.

17 Kasım 2023 tarihinde kaybettiğimiz sunucu, yazar ve seslendirme sanatçısı Metin Uca’nın sunuculuğunu yaptığı “Passaparola” isimli yarışma 2002 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlamış ve 9 yıl boyunca büyük bir başarıyla yolculuğuna devam etmişti.

Bilginin ve eğlencenin doyasıya yaşanacağı “Parola Parola”da yarışmacılar stüdyoda, izleyiciler ekran başında yarışacak. Sürpriz konukların da yer alacağı “Parola Parola” Kaan Sekban’ın renkli sunumuyla çok yakında TV8’de…

Başvuruda bulunmak isteyenler tv8basvuru.com adresi üzerinden başvurularını iletebilirler.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir