Karın Yağlarından Kurtardığını Garanti Eden Kahvaltı – BuMesele

Karın Yağlarından Kurtardığını Garanti Eden Kahvaltı

Cilt ve saç görünümünü iyileştiren, metabolizmayı normalleştiren, vücudu güçlendiren vitaminler ve mineraller içerdiği için aynı zamanda sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltı tarifi vereceğim size.

Kolayca hazırlayabileceğiniz bu kahvaltı; vücuttaki yabancı maddeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve bağırsakları temizler, kabızlık sorununu çözer, vücutta biriken yağları yakar ve kilo kontörlü sağlamanıza yardımcı olur.Tarifini vereceğimiz bu karışımı kullandıktan 1 ay sonra, büyük bir kısmı karın bölgenizden olmak üzere 3-5 kilo kadar kilo kaybedebilirsiniz. Karın bölgesinden kilo vermenize yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca ten, deri, saç ve tırnaklarınız da daha sağlıklı ve güzel görünecek.

imaj: cidepix.com

Şimdi kahvaltı için gerekli malzemeleri sıralayalım;

– 1 su bardağı kefir ya da yoğurt,

 

 

 

 

 

– 1,5 yemek kaşığı yulaf gevreği,

 

 

 

 

 

– 1 çay kaşığı öğütülmüş keten tohumu,

 

 

 

 

 

– 1 çay kaşığı toz kakao,

– 4-5 adet kuru erik, (isterseniz kuru incir ya da kuru kayısı olarak da yapabilirsiniz.)

Hazırlanışı; en keyifli kısmı bu olsa gerek çünkü akşamdan hazırlamanız gerekiyor. Sabah da sadece kaşıklayıp güne başlamak kalıyor geriye.Kuru erikleri biraz sıcak su ile 5-10 dakika kadar ıslatın. Bu sırada, yulaf ezmesi, öğütülmüş keten tohumu ve kakaoyu bir kasede karıştırın. Üzerine kefir ya da yoğurt ekleyin ve karıştırın. Sıcak sudan şişen erikleri küçük küçük kesip karışıma ekleyin. Gece bozdolabında üzeri kapalı bir şekilde bekletin.Sabah sağlıklı ve lezzetli kahvaltınızı yapın ve çok kısa sürede sonuçlarını görmeye hazır olun. İlk günler midenizde farklı hisler olabilir ancak geçicidir. Metabolizmanız saat gibi çalışmaya başlayacak.

http://superzena.info/2017/10/ovaj-dorucak-garantuje-gubitak-sala-sa-stomaka/

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.