Kırık Hayatlar Kanal D’de Başlıyor! Tüm Merak Edilenler – BuMesele

Kırık Hayatlar Kanal D’de Başlıyor! Tüm Merak Edilenler

Eylül ayına günler kala yeni sezon dizileri de kendini göstermeye başladı. Bunlardan biri de 23 Ağustos Pazartesi itibariyle başlayacak olan ‘Kırık Hayatlar’ dizisi.

Senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik’in kaleme aldığı, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin ve yönetmenliğini Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın yaptığı Nöbetçi Yapım imzalı dizi ‘Kırık Hayatlar’, Kanal D’de hafta içi her gün saat 11.00’de ekranlara gelecek.

Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi daha başlamadan izleyicide merak uyandırmaya başladı. Diğer sezon dizilerinden farklı olarak günlük olarak ekranlara gelecek olması bakalım dizi için bir artı olacak mı?

Başrollerini Meltem Akçöl ve Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Atsız Karaduman, Burcu Almeman, Murat Onuk, Zafer Öztürk, Arbnora Ademaj, Hatice İrkin, Erdi Ünver, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk de yer alıyor.

Entrikalı, gücün, hırsın ve tabi aşkın bol bol yer alacağı dizi Kocabey malikanesinin sırlarını da konu alacak. Yine bir malikane ve yine aileler arasındaki hesaplaşmalar seyirciyi ekranlara kilitlemek için geliyor. Dizinin ana karakterleri şöyle;

Ahu Kocabey (Mine Çayıroğlu )
Kocabey konağının gelini olan Ahu Kocabey 45 yaşında, akıllı, güzel ve hırslı bir kadındır. Genç yaşlarda Mahmut’la bir ilişki yaşayan ve bir kızı olan Ahu, yaşadığı hayatı beğenmediği için kızını ablası Aysel’e bırakarak Fehmi Bey’in oğlu Yalçın ile evlenmiştir. Yalçın ile evliliğinden bir de Esin adında kızı vardır. Hırslı ve parayı, gücü seven Ahu ablasında bıraktığı kızını yok sayar.

Fehmi Kocabey (Atsız Karaduman )
Büyük oğlunun konaklarında çıkan yangında kaybeden Fehmi Kocabey Çınar’ı evlatlık olarak büyütmüştür. Aynı zamanda Yalçın adında bir oğlu daha vardır. Otoriter, sert, sorumluluk sahibi ve ağırbaşlı kişiliği ile Kocabey konağını ve şirketlerini yönetir.

Deniz Yılmaz (Meltem Akçöl)
Dizinin başrolü güzelliği ve karakterli duruşu ile dikkat çeken Deniz aynı zamanda çok merhametli ve cesurdur.

Aysel Yılmaz (Burcu Almeman)
Ahu’nun ablası Aysel, 48 yaşlarında, cefakar, sağlam karakterli bir kadındır. Öykü’nün annesi olan Aysel kardeşinin yetimhaneye bırakacağı yeğenini kendi kızı gibi büyütmüştür.

Çınar Kocabey (Erdem Yılmaz)
Tabi ki dizinin bir de yakışıklı erkek başrolü olacaktı. Fotoğrafçılığa merak salan Çınar kendisine babalık yapan Fehmi Bey’in ısrarı üzerine işletme okumuştur. Okulunu bitirince holdingde çalışmaya başlayan Çınar’ın hayatı Deniz’le karşılaşınca altüst olacaktır.

Yalçın Kocabey (Murat Onuk)
Fehmi Bey’in oğlu, annesinin hemşiresi olarak evlerine gelen Ahu ile evlenir. Zengin iş adamı Yalçın Kocabey eşi ve kızı Esin’e çok düşkündür. Abisi Mustafa’nın ölümü ile her şeyin sahibi olacağını düşünen Yalçın, babasının evlatlığı Çınar İzmir’e dönünce her şeyin değişmesinden hoşlanmayacaktır.

Leyla Kocabey (Arbnora Ademaj)Aslen Arnavut olan Leyla, 18 yaşında tatil için geldiği Çeşme’de Fehmi Bey’in oğlu Mustafa ile tanışır ve aşık olur. Mustafa ile evlenir ve Kocabey konağının ilk gelini olur. Eşini yangında kaybeden Leyla, Fehmi Kocabey tarafından holdinglerindeki moda-tekstil bölümünün başına getirilir. Evde bir de elti çekişmesi var anlayacağınız.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.