Haziran 2018 En Çok Satan 10 Kitap – BuMesele

Haziran 2018 En Çok Satan 10 Kitap

Tüm kitapseverlere merhaba,

Her ay severek takip ettiğiniz çok satanlar listesi Haziran Ayı ile devam ediyor. Okuduğunuz kitaplar ile ilgili yorumlarınızı sitemizde paylaşmayı unutmayın! Sevgiler.

1- Sen Gittin ya Ben Çok Güzelleştim-Nilgün Bodur; ‘Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara’ adlı kitabı ile de büyük bir okuyucu kitlesine ulaşan sosyal medya fenomeni Nilgün Bodur ‘un bu kitabı da daha ilk aydan 60. Baskıya ulaştı bile.

2- Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı-Mark Manson; yükselişte olan kitap bu ay iki basamak birden çıkıyor ve listemizin zirve ortağı oluyor.

3- Ikigai Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı-Hector Garcia; iki aydır yerini sabitleyen kitap, üç basamak birden yükseliyor ve üç numaradaki yerini alıyor,

4- Fahrenheit 451-Ray Bradbury; geçtiğimiz ay on numaradan giriş yapan bilimkurgu kategorisindeki eser, bu ay büyük bir çıkış yakalıyor ve dört numaraya kadar çıkıyor,

5- Kırlangıç Çığlığı-Ahmet Ümit; İki aydır zirveden inmeyen eser bu ay dört basamak gerilese de listenin ortasında kalmayı başardı,

6- Leyla ile Mecnun-Burak Aksak; büyük bir kitlesi olan dizinin sevenleri kitaba da büyük bir ilgi göstermeye devam ediyor.

7- Momo-Michael Ende; listemizin yedi numarasında bir çocuk kitabı yer alıyor,

8- Olağanüstü Bir Gece-Stefan Zweig; yazarın çok sevilen kitaplarından biri daha listemizde sekiz numarada,

9- Hippi-Paulo Coelho; listemize giriş yapan yeni kitaplardan biri daha,

10- Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu-Stefan Zweig; bu ay gerileyen eser, yine de listede kalmayı başardı.

Tüm kitapseverlere iyi okumalar. Haziran 2018’in çok satanları da bu şekilde sıralandı. bumesele.com’u takip etmeyi unutmayın. Hoşçakalın.

Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.