Kafa Radyo Yayında – BuMesele

Kafa Radyo Yayında

Nihat Sırdar, Zeki Kayahan Coşkun ve Güçlü Mete gibi sevilen isimler Show Radyo’dan ayrıldığından bu yana nerede program yapacakları merak konusu olmuştu. Yaklaşık 4 aydır sevenlerinden uzak olan isimler artık ‘Kafalarına’ göre bir yer buldular sanırım.

Sevenlerine büyük müjde!

Türkiye’nin ‘en kafa’ radyosu artık, karasal yayın, Turksat ve Radyoland ile Tüm Türkiye’de yayında.

Kafa dergisinin kurucusu Candaş Tolga Işık, Kafa Radyo’da radyo denince akla gelen, sevilen ve özlenen tüm isimleri bir araya topladı. Edebiyat dergisi olarak Kafa Dergisi ile büyük başarılara imza atan Işık, Kafa Radyo ile de aynı yolda.

“Dünya Radyolar Günü” 13 Şubat’ta ilk yayınını yapan radyoda, dinleyiciler uzun yıllardır  alıştıkları gibi hafta içi her gün özledikleri sesleri duyacak.

07:00-09:00 saatlerinde Nihat Sırdar, 09:00-10:00’da Güçlü Mete yayında olacak.

ZKC sevenler de artık Kafa Radyoda olacak. 16:00-18:00’de Zekirdek, 22:00-01:00’de Matrax programı ile Zeki Kayahan Coşkun da Kafa Radyoda olacak.

Sevilen ve özlenen isimler yanında İlber Ortaylı ve Can Yılmaz gibi Kafa dergisinin sevilen yazarları da Kafa Radyoda olacak.

Böyle zorlu bir yola çıktığınız için emeği geçen herkese teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyoruz ve şimdiden hepinize başarılar diliyoruz. 👏🏼👏🏼👏🏼

Bu yazıyı paylaşın!
Bir Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Copyright © BuMesele.com / İzinsiz kullanılamaz.