Mart 2018 Kültür Sanat Haberleri – BuMesele

Mart 2018 Kültür Sanat Haberleri

Kültür Sanat Haberlerimiz 2018 Mart ayı ile devam ediyor.

  • Yıllar sonra tekrar sahnelenmeye başlayan ‘Arzu Tramvayı’ ve Sabahattin Ali’nin unutulmaz eserinden uyarlanan ‘Kürk Mantolu Madonna’ oyunları Mart 2018’ de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde seyircisi ile buluşacak.

  • Mart ayında vizyona girecek, merakla beklenen filmlerden;

Türk Filmleri;  Ailecek Şaşıracaksınız, Direniş Karatay, Düğüm Salonu, Görevimiz Tatil, Kaybedenler Kulübü, Mahalle,  Tut Yüreğimden Anne, 

Yabancı Filmler; Başlat: Ready Player One, Kızıl Serçe (Red Sparrow), Lady Bird, Savaştan Sonra (Mudbound), Öldürme Arzusu, Puloi, Pasifik Savaşı, Stalin’in Ölümü, Tom Raider, 

  • Başrollerinde Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in yer aldığı, 2011 yılında gösterime giren ‘Kaybedenler Kulübü’ nin devam filmi 16 Mart 2018’de vizyonda olacak. Yönetmen koltuğunda bu defa Tolga Örnek değil Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Nejat İşler ve Yiğit Özşener’ filmde, Hande Doğandemir, Merve Çağın, Sarp Akkaya ve Rıza Kocaoğlu gibi isimler de eşlik edecek.
  • Leonardo Da Vinci’nin orijinal eskizlerinden esinlenilerek oluşturulan 100 replika ve orijinal el yazması, tablo ve çizimleri 7 Nisan 2018 tarihine kadar Uniq Müzede sergilenmeye devam ediyor.
Bu yazıyı paylaşın!

Bir Yorum Ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir